Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Lokale użytkowe na sprzedaż Stare Olesno - Oferty sprzedaży lokali użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Lokal użytkowy, ul. Korfantego

Opole(Stare Olesno + 41 km)

8 900 000 zł6 467 m² 1 376,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków w centrum miasta: - w sąsiedztwie intensywnej zabudowy śródmiejskiej, - przy głównej arterii komunikacyjnej miasta, - położony.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Ozimska

Malina,Opole(Stare Olesno + 41 km)

5 500 000 zł2 201,20 m² 2 498,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Działka jako przedmiot prawa użytkowania wieczystego zabudowana budynkami magazynowymi I budynkiem biurowym, stanowiącym odrębną nieruchomość Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Murka

Zębowice(Stare Olesno + 17 km)

2 600 000 zł395 m² 6 582,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prezentujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną o ogromnym potencjale adaptacyjnym, zlokalizowaną w centrum Zębowic (powiat oleski, woj. opolskie) przy ul. Izydora Murka 5. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Julianpol

Julianpol(Stare Olesno + 25 km)

800 000 zł7 998 m² 100,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz gotowego biznesu, lub nowej lokalizacji dla rozwinięcia swojej sieci handlowej? Mamy coś dla Ciebie! Na sprzedaż: budynek biurowy, handlowy, wraz z magazynem i gruntem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Krakowska

Stare Miasto,Opole(Stare Olesno + 41 km)

1 500 000 zł275 m² 5 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokalu gastronomicznego, usytuowanego na ul. Krakowskiej, w samym sercu malowniczego Opola. Lokal ten jest idealnym miejscem na stworzenie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł160 m² 2 812,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 160 m . Znajduje się on na parterze w kamienicy. Lokal jest w gotowym stanie wykończenia, co umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Magazynowa

Ciasna(Stare Olesno + 25 km)

310 000 zł870 m² 356,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w Ciasnej: - w otoczeniu zabudowy mieszkaniowo - usługowej, - oddalony ok. 1 km od drogi krajowej E43, - na terenie przeznaczonym pod usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Kluczbork

Kluczbork(Stare Olesno + 13 km)

620 000 zł105 m² 5 904,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy w ścisłym centrum Kluczborka na ul. Krakowskiej. Bardzo atrakcyjny po remoncie. ok. 105m2 witryny , ogrzewanie gazowe. Stabilny najemca - szczegóły w biurze. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny, ul. Dworcowa

Osowiec(Stare Olesno + 30 km)

1 399 000 zł541,79 m² 2 582,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Niezwykła Nieruchomość w Osowcu Idealna na Twoją Działalność! Lokalizacja: osowiec, ul. Dworcowa 1, zaledwie 10 km od Opola. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego miejsca, które stwarza niezliczone.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Kolejowa

Myślina(Stare Olesno + 22 km)

249 000 zł171 m² 1 456,14 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż nieruchomość o charakterze usługowym, zlokalizowana w bardzo dobrej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej nr 46, co zapewnia świetny dojazd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy Stare Olesno

Stare Olesno,opolskie

3 999 000 zł513 m² 7 795,32 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży bardzo atrakcyjnej nieruchomości z ogromnym potencjałem stanowiącej prosperujący ośrodek wypoczynkowo-rekreacyjny zlokalizowany.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij